הדמיות תלת מימד

Homega 3D שירותי הדמיות תלת מימד מקצועיות

הדמיות תלת מימד של אומגה

השיטה היעילה בתכנון הבניה

כשאתם עומדים לבנות בית חדש במזל טוב, או לשפץ ולחדש את הדירה הישנה שיהיה יותר מקום למשפחה, או באם אתם מתכננים את המשרד החדש או כל חלל אחר הדורש תכנון אדריכלי, כדאי וחשוב לדעת על טכנולוגית תלת מימד, שהיא לא טכנולוגיה חדשה, היא הומצאה כבר במאה הקודמת, אבל היא נמצאת כיום בשימוש חדשני ויעיל ביותר בתחום האדריכלות ושמה הדמיות תלת מימד.

מהן הדמיות תלת מימד?

כדי להבין מדוע הדמיות תלת מימד הן שיטה יעילה ביותר לתכנון אדריכלי, לצורך בנית הבית החדש, או לשיפוץ הדירה או המשרד או כל חלל שאתם עומדים להשקיע בו את מיטב כספכם, כדאי להבין קצת יותר בתחום זה ולא יזיק לדעת מספר עובדות על הדמיות תלת מימד.

בדומה להדמיות תלת מימד אחרות שאתם מכירים, כמו למשל סרטי תלת מימד, או משחקי מחשב בתלת מימד, כשאתם רואים הדמיות תלת מימד אתם בעצם לא רואים שום דבר אמיתי. כל מה שאתם רואים נוצר ונבנה במחשב, אבל למרות ששום דבר לא אמיתי, הכול נראה ומתנהג באופן ריאליסטי לחלוטין. 

כלומר הדמויות בסרטי אנימציה של וולט דיסני אם היו אמיתיות, היו באותן פרופורציות ואותן התנהגויות אנושיות שאתם רואים בסרט, רק הכול בקנה מידה אחר, אבל הפרופורציות נשארות נאמנות למציאות. 

הבתים ברחובות, הרחובות בעיר, העצים ביער, הציפורים והחיות, הכול נראה אמיתי ומתנהג אמיתי. זאת מכיוון שתלת ממד מבוסס על החיים, על התנהגות אמיתית של בני אדם ובעלי חיים ומכוניות וכל דבר שתראו בסרט.

מהם היתרונות של הדמיות תלת מימד?

יתרון ראשון שניתן למנות בשימוש בהדמיות הוא שהן מאפשרות לחסוך זמן וכסף רב למרות שמדובר בעלות לא מתוכננת מראש. מדובר בעלות נמוכה, אם ניקח, הדמיות תלת ממד בסרטי וולט דיסני לצורך השוואה, הן מורכבות ביותר ומדובר על מאות מיליונים של דולרים. 

כשאנחנו מדברים על תחום האדריכלות והבניה, הפרופורציות הן אחרות לגמרי, בכל בניה שאתם מתכננים, קרוב לוודאי שזמן מה מראש, חסכתם או לקחתם משכנתא ואתם ערוכים להוצאה גדולה של מאות ואף מיליוני שקלים חדשים. עלותן של הדמיות תלת מימד אדריכליות המיועדות לעזור לכם בתכנון האדריכלי של כל חלל, הן זולות לאין ערוך ביחס להשקעה.

יתרון נוסף בשימוש בהדמיות תלת ממד בעת הבניה, בנוסף לכך שההשקעה היא קטנה ביחס להשקעה בבניה. היעילות, העזרה, התקלות שימנעו והחיסכון בזמן יקר ואף בכסף, מזמן החזירו את ההשקעה שלכם בהדמיה. 

כשבידיכם הדמיה תלת ממדית של התוכנית האדריכלית של החלל שאתם בונים, אתם יכולים בקלות וביעילות להסתובב בתוך המבנה, לראות את הפרופורציות בין החללים הגדולים לקטנים, לעבור בדלתות להיכנס לחדרים ממש כאילו אתם מטיילים במבנה הגמור ולהגיע להחלטות ביעילות ובמהירות.

ראו מידע אודות: מצלמה 360 מעלות

חזרה אל דף הבית

אנחנו תמיד לשירותכם

צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו

תשובה לכל השאלות שלכם

יתרונות החברה

למה לבצע הדמיות תלת מימד בHomega 3D

"Homega 3D" הינה חברה צעירה ומובילה בתחום תיעוד נכסים. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי קבוצת "אומגה טכנולוגיות" המונה 28 שנות ניסיון בענף הבניה והנדל"ן.

הדמיות אדריכליות סיור וירטואלי אומגה לוגו www.homega3d.com

חסכון בזמן

אין צורך לאם נסיעה לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

סיור וירטואלי https://www.homega3d.com

סגירת עסקאות

יכולת סגירת עסקאות מהירות עם מצגת מרשימה על הנכס.

סיור וירטואלי www.homega3d.com

אפשרות לסיור VR

ניתן לסייר בנכס באמצעות טכנולוגיית VR מקתדמת.

הדמיות אדריכליות אומגה

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

סיור וירטואלי הדמיית דירה www.homega3d.com
דילוג לתוכן