הדמיות פנים

Homega 3D שירותי הדמיות פנים

מקצוענים בהדמיות פנים

גם אתם תרגישו מעצבים

שימוש בהדמיות פנים נועדו לעזור לנו לקבל אינדיקציה על נכס מסוים ולהבין איך לעצב אותו לפני שאנחנו מתחייבים לקבלנים וספקים לפני עבודת שיפוץ גדולה. 

לא פעם נתקלתם בחברים או במכרים שמשהו מרגיש לכם לא רגיל אצלם, שפתאום נראים לכם בתקופה לא קלה של החיים, הם אפילו מתבטאים ואומרים שהם מרגישים אבודים.

למרבה הפלא זה אכן קורה לכולנו לפעמים במצבים שאמורים להיות מהמאושרים בחיים. זה בין היתר קורה לחבריכם בשעה שהם נכנסים לתהליך המאתגר של בנייה או שיפוצים, בין אם זה דירה חדשה או משרד, או בית פרטי.

התחושה הזאת של הליכה לאיבוד, קוראת בשעה שהם נחשפים אל מספר לא מועט של אנשי מקצוע. הם נחשפים בנוסף, גם אל המגוון האינסופי של חומרים, של דוגמאות, של עיצובים ואינספור רעיונות. 

הם מרגישים אבודים מול הצורך להחליט ולבחור נכון בין כל האלמנטים הקשורים בתכנון ועיצוב הבית או הדירה, וקשה להם לדמיין את התוצאה הסופית בחלל שאותו הם רוצים לתכנן ולעצב.

לצורך כך נועדו הדמיות פנים אדריכליות, המשלבות גם הדמיות עיצוב פנים. הן הפכו פופולאריות ביותר ומקובלות מאוד בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים ומרבים להיעזר בהן ברוב משרדי האדריכלים. 

כאמור הדמיות אלו אכן מקלות מאוד על חיי הלקוחות מאחר והן מספקות תמונה מדויקת של אפיון החלל וגם את התוצאה העיצובית שלו בתלת ממד ובצבעוניות תואמת למקור.

כך יכולים הלקוחות לראות במו עיניהם ולהבין ללא מאמץ מיותר של הדמיון, איך בדיוק יראה החלל אותו הם מתכננים מבחינה אדריכלית ועיצובית.

מה תפקידן של הדמיות פנים

מהן הדמיות פנים?

הדמיות פנים תלת מימד הן חיקוי של המציאות, אך הן לא המציאות עצמה, הן למעשה מודל המהווה סימולציה

ההדמיה עוזרת בעצם לייצג מאפיינים של אדריכלות ועיצוב הפנים, בכדי שניתן יהיה לבחון אותם ולהתייעץ, להכיר היטב את מראה החלל המעוצב עוד הרבה לפני הבנייה, ולקחת את ההחלטות הנכונות לפרויקט.

מה נדרש להפקת הדמיות פנים לדירה?

כשאתם רוצים להזמין הדמיה של עיצוב פנים, נדרש לפני כן לסיים להכין את כל התכניות האדריכליות הרלוונטיות לאותה הדמיה. התכניות חייבות לפרט את מרכיבי העיצוב השונים שתרצו בהדמיה האדריכלית. 

הן צריכות להכיל פרטי ריהוט כולל יצרנים ודגמים וגם מרכיבים נוספים כמו חמרים של חיפוי קירות וריצוף וכן כל אלמנט עיצובי שאתם מתכננים להוסיף. 

גם כשמתכננים חלל משרדי בדגש על הנדסת אנוש נכונה למען יצירת סביבת עבודה פרודוקטיבית, חשוב וכדאי להקפיד שכל המרכיבים הנחוצים נמצאים.

אנחנו תמיד לשירותכם

צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו

תשובה לכל השאלות שלכם

יתרונות החברה

למה לבצע הדמיות פנים עם Homega 3D

"Homega 3D" הינה חברה צעירה ומובילה בתחום תיעוד נכסים. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי קבוצת "אומגה טכנולוגיות" המונה 28 שנות ניסיון בענף הבניה והנדל"ן.

הדמיות אדריכליות סיור וירטואלי אומגה לוגו www.homega3d.com

חסכון בזמן

אין צורך לאם נסיעה לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

סיור וירטואלי https://www.homega3d.com

סגירת עסקאות

יכולת סגירת עסקאות מהירות עם מצגת מרשימה על הנכס.

סיור וירטואלי www.homega3d.com

אפשרות לסיור VR

ניתן לסייר בנכס באמצעות טכנולוגיית VR מקתדמת.

הדמיות אדריכליות אומגה

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.