אודות

אומגה עושה את ההבדל

Homega 3D

כחברת בת לקבוצת "אומגה טכנולוגיות" המונה 28 שנות ניסיון בענף הבניה והנדל"ן, החברה בעלת נסיון עשיר בתחומי התיעוד והדמיית נכסים. מטרתינו היא לספק לענף הנדל"ן את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בתחום ובכך לסייע בשיווק הנכס ולתת מענה לבעיות שונות באמצעות תיעוד מקיף של המבנה בשלל צורותיו החל מתהליך הבניה ועד לסיומו.

כחלק מהשקעות נדל"ן של "קבוצת אומגה" בברצלונה, חוסר הבנת המבנה ואופן הבנייה שהיה חריג במיוחד היווה קושי בהבנת שלד הנכס המתבטא במציאת צנרות אינסטלציה, צנרת חשמל, מדידת הנכס וקורות המבנה. לאור זאת, הקמנו את החברה על מנת למלא את החסר בתחום הנדל"ן ולשם כך יצרנו קשר עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בתחום הסיורים הווירטואליים בשיתוף אסטרטגי עם בכירי הנדל"ן בארץ.

אנחנו תמיד לשירותכם

צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו

תשובה לכל השאלות שלכם

אומגה עושה את ההבדל

סיורים וירטואליים של הנכס באמצעות יכולות המכשור המתקדמות בשוק העולמי

100% המחשה אמיתית

כיום "הומגה 3D" נותנת שירות הכולל סיורים ווירטואליים של הנכס באמצעות יכולות המכשור המתקדמות בשוק העולמי כגון, מצלמה 360 מעלות, בשיתוף עם חברות בניה ומפקחים, הדמיות ריאליסטיות של הנכס באמצעות הדמיות תלת מימד 3D בשיתוף פעולה עם יזמים ואדריכלים והפקת תוכניות מנכס קיים. הטכנולוגיה המתקדמת שלנו חוסכת לכם לכם זמן וכסף, והופכת את הליך התיעוד לקל יותר, מהיר יותר, חכם יותר ויעיל יותר.

חברת "Homega 3D" דוגלת ביושר, אחריות, מקצועיות ודייקנות לאורך כל שלבי העבודה, תוך שהיא לוקחת על עצמה להיות החברה המובילה בישראל לשירותי תיעוד נכסים באמצעות סיורים וירטואלים.