סיור חדר

Homega 3D שירותי סיור חדר

סיור חדר

כבר אין צורך לדמיין

בהדמיית החדרים ניתן לשלב סיור חדר, כלומר ניתן לסייר בכל חדרי הבית בנפרד, ולבדוק ולהתלבט ולתכנן ולעצב גם אותם בזמנכם תוך מבט מאוד אמיתי וריאליסטי על החדרים.

כאשר אתם מתכננים את עיצוב חדר השינה שלכם בעזרת סיור וירטואלי, אתם בוודאי לוקחים בחשבון את המרכיבים השונים שיעשו את חדר השינה שלכם נעים ונוח לשהייה. כמו למשל צבע הפרקט או השטיח שיהיה עליו, התריסים והוילונות שיהיו תואמים ונעימים, כמו למשל צבע הקירות והתקרה, ואל תשכחו את האור בחדר השינה, פיזור התאורה מייצר אווירה, ובחירת הרהיטים ,עיצובם והצבע והטקסטורה שלהם גם היא חשובה לא פחות וכדאי שתתאים לאווירת חדר השינה שלכם. 

בעזרת סיור חדר בהדמיה תוכלו לחזור ולצפות בחדר השינה על צדדיו כולל העיצוב הרהיטים והטקסטורות עד שתקבלו את ההחלטות הנכונות לכם.

באם אתם מזמינים ריהוט בהזמנה אישית אצל נגר, אל תשכחו לצרף את תכניות הנגרות של הריהוט אותו תרצו ליצור בהדמיה. ניתן גם להפיק הדמיות של ריהוט חדר שינה על פי סקיצות עקרוניות.

סיור חדר והדמיית חדרי ילדים ונוער

בעת תכנון חדר לילדים ונוער או אף לתינוקות, כדאי לתת מענה מרבי לכל צרכיהם השונים בהתאם לגילם, בין אם זה גן, או בית ספר או תיכון, כמובן שהעיצוב ישתנה בהתאם. כדאי לכם לקחת בחשבון את כל המרכיבים שאותם תרצו לתת לילדים, בתוך עיצוב חלל חדר החלומות שאתם בונים להם.

כדאי לתכנן את אבזור חדר השינה של הילדים במזרן אורטופדי שישמור על בריאות הילד, גם בגילאים הצעירים וגם בגילאים הבוגרים יותר.

לכל ילד יש נושא האהוב אליו, ומומלץ לשלב בהדמיה של החדר שלו אלמנטים מיוחדים בנושא האהוב עליו כמו ציורי קיר של מרוצי סוסים אם הילד אוהב סוסים, או מיטה או סוס עץ. או כל דבר שיגשים לילד את החלום שלו וינעים לו את השהייה בחדר במיוחד בלילה לילדים המתקשים להירדם, ניתן לעצב על התקרה כוכבים זוהרים ועוד.

חזרה אל אומגה סיורים

הדמיות 3D וVR

תמונות HDR

תכניות קומה ובניין

אנחנו תמיד לשירותכם

צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו

תשובה לכל השאלות שלכם

יתרונות החברה

למה לבצע סיור חדר עם HOMEGA 3D

"Homega 3D" הינה חברה צעירה ומובילה בתחום תיעוד נכסים. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי קבוצת "אומגה טכנולוגיות" המונה 28 שנות ניסיון בענף הבניה והנדל"ן.

הדמיות אדריכליות סיור וירטואלי אומגה לוגו www.homega3d.com

חסכון בזמן

אין צורך לאם נסיעה לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

סיור וירטואלי http://www.homega3d.com

סגירת עסקאות

יכולת סגירת עסקאות מהירות עם מצגת מרשימה על הנכס.

סיור וירטואלי www.homega3d.com

אפשרות לסיור VR

ניתן לסייר בנכס באמצעות טכנולוגיית VR מקתדמת.

הדמיות אדריכליות אומגה

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

סיור וירטואלי הדמיית דירה www.homega3d.com
דילוג לתוכן