סיור וירטואלי בנכס

Homega 3D שירותי סיורים וירטואלים

סיור וירטואלי בנכס

יתרונו הגדול בתחום הנדל"ן

 הטכנולוגיה המתפתחת בקצב מואץ בעידן החדשנות בו אנו חיים, מפתיעה אותנו חדשות לבקרים בחידושים מקצועיים ומשוכללים, משפרת את איכות חיינו, מקלה עלינו במטלות שונות בחיים, ועוד המון דברים. ניתן לרתום את הטכנולוגיה החדשנית בתחום אחד וכך לייצר יתרונות גדולים בתחומים שלא חשבנו עליהם. דוגמא טובה לכך היא סיור וירטואלי בתחום הנדל"ן.

סיור וירטואלי מדמה ביקור אמיתי בנכס לשיווק

כדאי וחשוב להכיר, מהם יתרונותיו של הסיור הוירטואלי בתחום השיווק הנדל"ני. עוד לפני שאתם יוצאים היום מהמשרד אל הפגישה הבאה או מציגים ללקוחות את הנכס שלכם למכירה.

מאחר ופלאי הטכנולוגיה מאפשרים לנו בעזרת סיור וירטואלי, להביא את המציאות אל מסך המחשב. בזערת מצלמה 360 מעלות תוכלו מהיום להשתמש ביתרון ענק זה, ולשווק ללקוחות שלכם, כשהם יושבים בנוחות עם כוס קפה במזגן במשרד שלכם, בזמן קצר ביותר, מספר גדול ביותר של נכסים.

היו בטוחים שהמהלך של הצגת נכס ללקוח על ידי סיור ורטואלי בו, לא מוריד כהוא זה מההתרשמות הראשונית שיש לכל לקוח בביקור ראשון בנכס. דרך הסיור הוירטואלי בנכס המבוקש, אתם בעצם לוקחים את הלקוחות שלכם לסיור פרטני בנכס, כמו בסיור אמיתי, בו הוא מסתובב בנס בין החדרים השונים, גם פה הוא יכול להסתובב בסיור הוירטואלי הממוחשב בתוך הנכס, על כל חלליו חדריו ומרתפיו. בגמר הסיור הוירטואלי הלקוחות שלכם ירגישו שהם מכירים את הנכס על כל צדדיו כאילו ביקרו בו במציאות.

על ידי שימוש בסיור וירטואלי בנכסים לשיווק, תוכלו לבדל עצמכם בעולם הנדלן, תוכלו לאפשר חשיפה מוגברת של הנכסים הנדלניים שברצונם למכור למגוון רחב של לקוחות בזמן קצר.

הסיור הוירטואלי – יתרון חשוב בתיעוד תהליך הבניה

בעת תהליך הבניה , התיעוד הוא אלמנט חשוב ביותר. סיור וירטואלי באתר בניה תוך כדי מהלך הבניה של בית, מאפשר להקפיא ולתעד כל שלב רצוי, כזה או אחר במהלך הבניה ואף ניתן לשמירה שנים רבות במחשב. יתרונו הגדול הוא בכך שתוכלו להשתמש בו שנים אחרי לצורך המחשה של מיקומי צנרת האינסטלציה במבנה, מיקומי החשמל, שלד הבטון, חיווט בית חכם, חימום תת רצפתי ועוד.

סיור ורטואלי – הפיתרון המושלם לעסקים

היום כל חנות או עסק אשר להם אתר אינטרנט והם מעוניינים לקדם עצמם ולחשוף ולהמחיש בצורה ריאליסטית יותר את המוצרים אותם הם מוכרים, כדאי שיכירו את האפשרות של שימוש בסיורים וירטאולים בחנות.

הלקוח הפוטנציאלי יוכל להיחשף באתר האינטרנט של החנות ולקבל המחשה ריאליסטית של מוצרי החנות, החוויה הזאת מהר מאוד יכולה להביאו לפתח החנות.

בעת הסיור הוירטואלי הלקוח שולט בכיוון ובקצב של הסיור, הוא יכול להתקדם ולחזור לבדוק מוצר שעבר על פניו קודם ממש כמו בסיור אמיתי, ביכולות לעצור ליד כל מוצר, אליו מוצמד כפתור אינפורמציה, ללחוץ עליו ולהתרשם.

חברת אומגה מהמובילות בתחום הסיורים וירטואלים והדמיות, אנו מזמינים אתכם לבוא להתרשם מעבודותינו ונשמח לקחת חלק בפרויקט הבא שלכם.

לכל שאלה צרו קשר עם המומחים שלנו >>

הדמיות 3D וVR

תמונות HDR

תכניות קומה ובניין

אנחנו תמיד לשירותכם

צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו

תשובה לכל השאלות שלכם

יתרונות החברה

למה סיור וירטואלי עם HOMEGA 3D

"Homega 3D" הינה חברה צעירה ומובילה בתחום תיעוד נכסים. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי קבוצת "אומגה טכנולוגיות" המונה 28 שנות ניסיון בענף הבניה והנדל"ן.

הדמיות אדריכליות סיור וירטואלי אומגה לוגו www.homega3d.com

חסכון בזמן

אין צורך לאם נסיעה לנכס, במקום זאת אפשר להציג אותו ישירות במחשב.

סיור וירטואלי http://www.homega3d.com

סגירת עסקאות

יכולת סגירת עסקאות מהירות עם מצגת מרשימה על הנכס.

סיור וירטואלי www.homega3d.com

אפשרות לסיור VR

ניתן לסייר בנכס באמצעות טכנולוגיית VR מקתדמת.

הדמיות אדריכליות אומגה

לגשת מכל מקום

אפרות לגישה מהנייד, טאבלט, מחשב או כל מכשיר אלקטרוני התומך דפדפן.

סיור וירטואלי הדמיית דירה www.homega3d.com
דילוג לתוכן